Öğrenci Taşımacılığı – Mersin Beyoğlu Turizm

Öğrenci Taşımacılığı

Okul servisi taşımacılığı yapmak isteyen firmalar, gerekli koşul ve şartları yerine getirmelidir. Servis araçları yönetmeliği son haline baktığımız zaman araç sahibi, firma ve şoförlerin uymak zorunda oldukları kurallar ve yükümlülükler bulunmaktadır. Bu yükümlülükler ve şartlar dikkatli bir şekilde incelenmeli ve eksiksiz olarak yerine getirilmelidir.

Okul servis araçları yönetmeliğinin son haline baktığımız zaman yönetmeliğin ilk bölümünde yönetmeliğin amaç ve kapsamı anlatılmakta aynı zamanda gerekli tanımlar yapılmaktadır.

İkinci bölümde ise aranacak şartlar, yerine getirilmesi gereken yükümlülükler, okul servis araçlarının çalıştırılması ve olası şikâyetlerin değerlendirilme usullerine geniş yer verilmiştir. Okul servis aracının tanımı ve görünümü, iç ve dışında bulunması gereken levhalar, renkler detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Okul servis firmalarının özellikle taşımacının şartları ve yükümlülükleri bölümüne dikkat etmeleri ve tüm yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir.

Bu kısımda servis görevlisinde bulunması gereken şartlar ve servis içerisinde öğrencilere davranış biçimi, öğrencilerin uyması gereken kurallar, rehber personel bulundurulması gibi maddelere ayrıntılı bir şekilde yer verilmiştir.

Firmamız

Yeni düzenlemelerle bir çok kriter getirilen okul taşımacılığı işini en güvenilir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Sahibi olduğumuz A sınıfı okul taşıma yetki belgesi ile yıllardır çocuklarınızı güvenle seyahat ettiren Beyoğlu Turizm alanında en profesyonel şirketler arasında yer almaktadır.

Şoförlerimizi titizlikle seçip, daha sonra eğitimler vererek yavrularınızı en güvenli ellere emanet ettiğinizi hissettiriyoruz.

Amacımız sadece maddi gelir elde etmek değil, asıl amacımız çocuklarınızın gelecekte topluma faydalı bireyler olabilmesini sağlamak amacıyla onların eğitimlerini almalarında katkıda bulunabilmektir.